Televizorius Philips 32PHS5527/12
15999 €
Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie išsaugomi jūsų įrenginyje jums lankantis svetainėje.
Seanso slapukai
Seanso slapukai arba laikinieji slapukai naudojami kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje, ir
ištrinami, kai uždarote savo interneto naršyklę. Laikini slapukai naudojami, pavyzdžiui, prisiminti
kalbą, kurią pasirinkote svetainėje, arba jūsų pirkinių krepšelio turinį.
Nuolatiniai slapukai
Nuolatiniai slapukai lieka vartotojo įrenginyje ir po to, kai uždarote svetainę. Nuolatiniai
slapukai turi skirtingus galiojimo laikotarpius, kai kurie iš jų saugomi vartotojo įrenginyje kelias
dienas, mėnesius ar net metus. Nuolatiniai slapukai naudojami, pavyzdžiui, prisiminti naudotojo
pasirinkimus ir saugoti naudotojo vardus ir slaptažodžius, kad vartotojams nereikėtų prisijungti
kiekvieną kartą, kai jie lankosi svetainėje.
Trečiųjų šalių slapukai
ESiekdama teikti kokybišką turinį, rinkti statistinius
duomenis ir rodyti skelbimus, „Novastar“ savo svetainėje naudoja trečiųjų šalių slapukus. Trečiųjų
šalių privatumo politiką ir slapukų naudojimo sąlygas galite peržiūrėti atitinkamos trečiosios
šalies svetainėje.
„Flixmedia“ taikomos slapukų naudojimo sąlygos
„Flixmedia“ partneriai kartu su jūsų pasirinktu mažmenininku jums rodo gamintojo informaciją apie produktą, kurį ketinate įsigyti, ir neteikia jokių reklamos paslaugų. „Flixmedia“ tvarko jūsų IP adresą tik tam, kad perduotų gamintojų vaizdo įrašus, vaizdus ar tekstinę informaciją, tačiau nesaugo jūsų IP adreso kaip šios paslaugos, teikiamos jūsų mažmenininkui, dalies, ir neatskleidžia jūsų IP adreso jokios trečiosioms šalims, išskyrus technologinius partnerius, kurie padeda teikti informaciją. „Flixmedia“ netvarko ir nesaugo jokių kitų jūsų asmens duomenų ir neprašo jokių trečiųjų šalių juos tvarkyti ar saugoti. Jei turite klausimų apie tai, kaip „Flixmedia“ tvarko jūsų IP adresą, susisiekite su jais adresu GDPR@flixmedia.eu. Daugiau informacijos apie „Flixmedia“ galite rasti www.flixmedia.eu
Vartotojai gali ištrinti jų įrenginiuose saugomus slapukus ir gali neleisti jų ten išsaugoti. Norint tai padaryti, vartotojui reikia pakeisti savo interneto naršyklės privatumo nustatymus. Išsamesnė informacija pateikiama naršyklės instrukcijų skyriuje. Pastaba! Jei blokuojate slapukus, mes negalime garantuoti tinkamo svetainės veikimo.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti tokiose svetainėse kaip: http://www.youronlinechoices.com/
Sveiki Novastar pirkėjas
Pasirinkite registracijos būdą
Copyright © 2024 UAB Novastar LT www.novastar.lt Visos teisės saugomos.
Rinkdamiesi televizorių atsižvelkite į tokius veiksnius, kaip jo dydis, raiška, ekrano technologija, išmaniosios funkcijos, ryšio galimybės ir biudžetas.
Aptarkime plačiau, kaip žinoti, koks televizorius jūsų atveju būtų tinkamiausias.
Televizoriaus įstrižainės dydis yra labai svarbus siekiant sklandžios žiūrėjimo patirties. Renkantis televizorių pagal įstrižainę, svarbu įvertinti erdvės, kurioje bus žiūrimas televizorius, dydį, ir žiūrėjimo atstumą – kuo didesnės įstrižainės televizorius, tuo didesnio žiūrėjimo atstumo jam reikia. Tinkamai parinktas televizoriaus įstrižainės dydis nulemia tai, ar vaizdas bus įtraukus ir tinkantis specifiškai erdvei.
Nuo 24 iki 45 colių įstrižainės televizoriai idealiai tinka mažesnėms erdvėms, pavyzdžiui, virtuvėms ar miegamiesiems.
46-57 colių televizoriai idealiai tinka vidutinio dydžio erdvėms, pavyzdžiui, svetainėms.
58-68 colių televizoriai gali suteikti dar ryškesnę kinematografinę patirtį, užtikrinančią vaizdo detalumą ir įtaigumą. Jie puikiai tinka didelėms namų erdvėms.
Virš 69 colių televizoriai sukurti norintiems paversti savo erdvę namų kino teatru. Tačiau juos integruojant svarbu turėti pakankamai vietos palaikyti žiūrėjimo atstumą.
Nuo televizoriaus ekrano technologijos tipo tiesiogiai priklauso žiūrėjimo patirtis, vaizdo kokybė, spalvų kontrastas, tinkamumas skirtingoms apšvietimo sąlygoms. Pasirinkę tinkamą technologiją užtikrinsite, kad televizorius atitiks konkrečius jūsų poreikius.
OLED (organinių šviesos diodų) technologijos ekranai yra aukščiausios klasės. Jie garsėja puikiu šviesiausių ir tamsiausių ekrano vietų santykiu (kontrastu). Kiekvienas pikselis OLED ekrane gali būti išjungtas. Dėl to OLED televizoriai idealiai tinka žiūrėti aukščiausios kokybės turinį tamsiame kambaryje ar namų kino teatruose. Tačiau jie gali būti brangesni ir, ilgainiui, žiūrint nesikeičiantį vaizdą, „išdegti“ jo pikseliai.
LED (šviesos diodų) televizoriai, įskaitant standartinius LCD, ekranui apšviesti naudoja foninį apšvietimą. Jie paprastai yra mažesnių kainų, gaminami įvairių dydžių ir tinkami gerai apšviestose patalpose. Nėra rizikos, kad žiūrint LED statinį vaizdą „išdegs“ pikseliai. Tačiau, lyginant su OLED technologija, su LED televizoriais gali būti sunkiau užtikrinti kontrastą ir atvaizduoti sodrią juodą spalvą.
QLED (angl. Quantum Dot LED) televizoriuose LED technologija patobulinta kvantiniais taškais, kurie pagerina ryškumą ir spalvų tikslumą. Jie yra tarpinis variantas tarp OLED ir LED televizorių, pasižymintis puikiu veikimu tiek šviesioje, tiek tamsioje aplinkoje. Tačiau, kaip ir LED televizoriai, jie negali prilygti OLED vaizdo kontrastui ir juodos spalvos lygiui.
„Google TV“ ir „Smart TV“ operacinės sistemos turi savų privalumų. Kurią iš jų rinktis priklauso nuo to, kokie jūsų lūkesčiai ir pageidavimai.
„Google TV“ yra sukurta „Google“. Ji siūlo platų programų pasirinkimą iš „Google Play Store“ ir integruotą „Google Assistant“, skirtą valdyti balsu. Ši operacinė sistema idealiai tinka naudotojams, norintiems universalios, daug funkcijų turinčios patirties su dažnais atnaujinimais ir suderinamumo su kitomis „Google“ paslaugomis. Tačiau „Google TV“ gali būti sudėtingesnė ir jai gali prireikti dažnesnių atnaujinimų, kurie gali varginti.
„Smart TV“ apima įvairias skirtingų gamintojų sukurtas operacines sistemas, pavyzdžiui, LG „webOS“, Samsung „Tizen“ ir kitas. Šios sistemos sukurtos taip, kad užtikrintų vientisą, integruotą patirtį ir greitą prieigą prie populiarių srautinių programų, tiesioginės televizijos ir kitų daugialypės terpės paslaugų.
„Smart TV“ dažnai pasižymi patogia vartotojo sąsaja, todėl yra prieinama ir lengvai valdoma įvairiems naudotojams. Ši operacinė paprastai būna stabilesnė ir reikalauja mažiau atnaujinimų, lyginant su „Google TV“. Tačiau joje gali būti mažiau programų pasirinkimo ir pritaikymo galimybių. Apibendrinant, „Smart TV“ dėl savo paprastumo ir greičio yra puikus pasirinkimas daugeliui namų ūkių.
Labai svarbu pasirinkti tinkamą televizoriaus prekės ženklą, nes jis gali turėti įtakos jūsų žiūrėjimo kokybei, televizoriaus ilgaamžiškumui, dizainui ir bendram pasitenkinimui. Kokybiški ir laiko patikrinti prekių ženklai dažnai integruoja naujausias ekrano technologijas ir išmaniąsias funkcijas, taip užtikrindami, kad gausite pažangiausią gaminį.
Be to, pripažinti prekių ženklai suteikia geresnę garantinę apsaugą ir aptarnavimo galimybes, kurios gali būti itin svarbios iškilus problemoms ar gedimams.
Rinkdamiesi prekės ženklą, atsižvelkite į tokius veiksnius, kaip prekės ženklo reputacija, konkretūs modeliai ir siūlomos funkcijos bei klientų atsiliepimai. Apžvelkime populiariausius.
„Samsung“ televizoriai garsėja savo QLED technologija, kuri pasižymi ryškiomis spalvomis ir didele raiška, todėl idealiai tinka šviesioms patalpoms. Jie taip pat pasižymi elegantišku dizainu ir novatoriška išmaniųjų televizorių platforma „Tizen“, kuri užtikrina sklandžią naudotojo sąsają ir platų programų pasirinkimą.
„Samsung“ televizoriai rekomenduojami vartotojams, kurie teikia pirmenybę kokybei, ryškiam ekranui ir išmanumui. Šis gamintojas siūlo nuo vidutinės iki aukščiausios klasės televizorių, kurie pasižymi puikia verte, funkcionalumu ir technologine pažanga.
„LG“ yra aukščiausios klasės OLED technologijos lyderė, užtikrinanti puikų juodos spalvos lygį, kontrastą ir spalvų tikslumą. Jų „webOS“ išmanioji platforma yra patogi naudoti ir palaiko daugybę programų. „LG“ aukščiausios klasės televizoriai rekomenduojami kino mėgėjams ir tiems, kurie ieško geriausios vaizdo kokybės tamsesnėje aplinkoje.
Nors „LG“ OLED technologijos pagrindu sukurti televizoriai yra brangesni, į juos verta investuoti dėl neprilygstamos jų vaizdo kokybės. „LG“ LED modeliai taip pat pasižymi geromis charakteristikomis už žymiai prieinamesnę kainą.
„Sony“ televizoriai garsėja puikiomis vaizdo apdorojimo galimybėmis, užtikrinančiomis aukštos kokybės vaizdo raišką ir judesio apdorojimą. Juose dažnai naudojamos OLED arba LED technologijos, pasižyminčios spalvų tikslumu ir aiškumu. „Sony“ televizoriuose integruota „Google TV“ platforma siūlo platų programų palaikymą ir integraciją su „Google“ paslaugomis.
„Sony“ televizoriai puikiai tiks vartotojams, vertinantiems aukščiausios kokybės vaizdo apdorojimą ir integraciją su „Google“ ekosistema. Paprastai šio gamintojo televizoriai yra brangesni, tačiau jų kaina atitinka aukščiausius kokybės standartus.
„Hisense“ televizoriai puikiai tiks norintiems sutaupyti biudžetą, nepaaukojant gaminio kokybės. Šio gamintojo televizoriuose dažnai naudojama ULED technologija, kuri pagerina spalvas ir kontrastą, o jų VIDAA išmanioji platforma yra paprasta ir lengvai naudojama.
„Hisense“ užtikrina puikų kainos ir kokybės santykį, nes siūlo daugybę funkcijų, paprastai būdingų brangesniems modeliams, už patrauklią kainą.
„Phillips“ televizoriai garsūs dėl savo „Ambilight“ technologijos, kuri projektuoja šviesą iš televizoriaus šonų į aplinkines sienas ir taip sukuria svaiginančią žiūrėjimo patirtį. Jie siūlo įvairius OLED ir LED modelius, pasižyminčius gera vaizdo kokybe ir veikiančius pagal „Android TV“ operacinę sistemą.
„Phillips“ televizoriai puikiai tiks tiems, kurie ieško unikalios ir įtraukiančios TV žiūrėjimo patirties. Jų kaina laikoma vidutinio lygio, o kokybė – puikia, nepaisant to, kad jie neprilygsta aukščiausio lygio „LG“ ar „Sony“ televizoriams.